Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes program van...

Milyen ingyenes program van (nem triál, hanem teljes) amivel online rádióadások adását fel lehet venni és le lehet mp3-ban menteni ?

Figyelt kérdés

#internet #rögzítés #rádióadás online
2020. okt. 31. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak erre célalkalmazások:

* [link]

* [link]


de ha a hangkártyádon aktiválni tudod a monitor üzemmódot (Windowsban Vezérlőpult --> Hang --> Felvétel: [link] ) akkor bármilyen hangszerkesztő programmal - például az ingyenes Audacityvel ( [link] ) tudod rögzíteni az éppen hallgatott adást és el tudod menteni (Exportálni) MP3-ba.

2020. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Jópár éve hallgattam utoljára internetes rádióadókat, és akkor a RadioSure-t használtam, mert kicsi és hordozható volt. (ez telepítéskor beállítható, vagy ki is csomagolhatod)

[link]

Most gond nélkül elindítottam - és jól emlékeztem, - a piros (REC) gombra egyből MP3-ban rögzítette a hallott adást.

(mondjuk ahogy nézem, lassan 5 éve adták ki az utolsó verziót)

2020. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AIMP. Nem csak nagyszerű audio lejátszó, de a rajta hallgatott rádióadásokat menteni is tudod.
2020. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bővebben: Az [link]


oldalon a kiszemelt rádió ikonja melletti letöltés gombra kell kattintani. A szabványos M3U lejátszási listát (válogathatsz a különböző formátumú és minőségű adatfolyamok közül) nyisd meg a kedvenc zenelejátszódban. Én az AIMP lejátszót ajánlom ( [link] ezzel rögzíteni is lehet az aktuális adást.

2020. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!