Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oemes gépre lehet másik...

Oemes gépre lehet másik windowst telepíteni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet persze, azt telepítesz rá, amit akarsz. De ha másikat teszel rá, akkor ahhoz kell külön aktiváló kulcs. Ha ugyanazt telepíted rá, ami gyárilag volt rajta, akkor automatikusan beaktiválódik az OEM partíció miatt. A HP Notebookomon legalább is így van.
2020. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet
2020. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanazt a verziót teszed fel, ami már azon a gépen aktiválva volt OEM kulcs segítségével, elvileg beaktiválódik majd az új az aktiválás során, persze lehet szerencsés felírni a kulcsot.
2020. nov. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem 1 hordozható win7-et webáruházból.Venni akarok használt gépet csupaszon.Ha a használt gép oemes,és az eredeti windows-t nem veszem meg,rá tudom rakni az én "új" win7 -emet?
2020. nov. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!