Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Teamviewer tud ilyet?

A Teamviewer tud ilyet?

Figyelt kérdés
Rátudnak úgy csatlakozni a gépemre a teamviewer-en keresztül, hogy én azt nem veszem észre?
2020. nov. 16. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud.
2020. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A csatlakozáshoz egy jelszót kell megadni, amit a te megnyitott programablakod mutat és adsz meg az irányítást kérő félnek, és minden megnyitáskor új jelszót generál. Ha pedig nem fut a program, akkor nem lehet csatlakozni.


Kellően biztonságosnak mondható, hogy a programot neked kell elindítani, a csatlakozáshoz adott jóváhagyást te adod meg az aktuális jelszó közlésével.

2020. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hagy írjam le egy hasonlattal:

Fizetsz egy biztonsági őrnek hogy csak azt engedje be a házadba akinek te azt engedélyezed.

Amíg megbízol az őrben és az betartja a szabályokat addig ok.


De nem véletlen hogy cégeknél főbenjáró bűn ilyen programot telepíteni.

Ők már tudják hogy a biztonsági őröd már ült betöréses lopásért.. ;-)

2020. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Most akkor nem értem. Megoldható, hogy ezzel a programmal rácsatlakozzanak a gépemre észrevétlenül, csak ez nem legális? :D vagy mire akarsz kilyukadni?


A lényeg igazából az, hogy én vagyok az alkalmazott. Csatlakoztak már rá a gépemre, azt láttam is, jelszó meg minden megvolt ahogy írták. De akkor most a főnökeim meg tudják oldani vagy sem, hogy úgy lássák a gépem, hogy én azt nem veszem észre?

2020. nov. 16. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
A cégnek joga van rácsatlakozni a céges gépre. Ez benne van a munkaszerződésedben. (hogy ezt észreveszed vagy sem lényegtelen) De ennek semmi köze a TV-hez..
2020. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki beszélt Tv-ről? :D
2020. nov. 16. 19:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, baszki... Bocs xd
2020. nov. 16. 19:42
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

A teamviewer csatlakozáskor megnyit egy ablakot, amelyben látod, hogy éppen ki járkál a gépedben. És általában a képernyőről eltünteti a grafikai dizájnelemeket (pl. háttérkép), hogy ezzel is kevesebb legyen az adatforgalom.

Ezeket csak észreveszed...

2020. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!