Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az eddigi benyomásotok a...

Mi az eddigi benyomásotok a Cyberpunk 2077-ről(tudom nem jelent még meg),ti miért várjátok/nem várjátok?!

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ütős game lesz :D remélem elfogja vinni a gép
2020. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A CD egy korrekt csapat és várom, mert tetszik a Cyperpunk stílus.

Biztos lesz benne Blade Runner easter egg.

2020. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

eleinte vártam, mivel bejött a witcher széria, meg a hype stb.

de mióta csúszások vannak és van pár nagyon rövid gameplay videó, azóta én már nem várom annyira, nekem kicsit GTA beütése van

bár majd meglátjuk, 30+ euro-t nekem úgy se érnek meg a játékok, szóval min. 1-2 év, mire amúgy is beleugranék (+ igazán gépigényem sincs nagyon meg)

2020. nov. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bar nagyon tetszik a sci-fi vilaga, hype vonatra sosem ulok fel!!!

Maga a story erdekel, se a jatekmenet nem annyira.

2020. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan bizakodó vagyok! Iszonyatosa várom! Nem véletlen kap ennyi hype-t, és nem véletlen csúsztassák ilyen sokszor. Inkább csúsztassák még, 2x de akkor optimalizálják jobban meg vegyék ki a hibákat mert ezek fontosak. agyon örülök, hogy végre más jellegű game kerül a piacra. 1-2 év és jön a Cyberpunk 2077 multi is! :)
2020. nov. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!