Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezt megcsinálni...

Hogyan lehet ezt megcsinálni Sweatcoinban? 2.0

Figyelt kérdés
Hogyan lehet paypalra pénzre átváltani? Vagy mikor lehet majd megint? Mielőtt kis Pistike leírja hogy hanyadik Sweatcoinos kérdést teszem fel, ez a 2. Igen, lehet sértegetni

2020. nov. 22. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát hányadik kérdés ez már!?!?!4


Viccet félretéve, nincs az oldalnak FAQ/ToS, helpdesk vagy bármilyen menüje, esetleg fóruma, amiben ezt leírják? Hiszen ez az összes tagot érinti, nyilván szó kell hogy essen róla valahol.


[link]

[link]


Mindkét cikk megemlíti, hogy 20 ezer coinnal tudsz Paypal Gift cardot venni, és azt lehet beváltani Paypal-en belül egyenlegre. Nem ismerem az ilyen kamu pontgyűjtős rendszereket, de nagyjából azt tudom elképzelni, hogy soha nem fogsz 20 ezret elérni benne.

2020. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 ezrem van :D
2020. nov. 22. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért még lehetnek meglepetések, például előtte meg kell hívnod X embert, vagy meg kell adni egy USA-ban regisztrált telefonszámot, és hasonlókkal szoktak még szórakozni, hogy véletlenül se tudd kivenni amit addig megszereztél.
2020. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de mióta frissült a játék nem láttam olyankkat hogy meg kell hívni 50 embert pl.. régen volt, azt tudom
2020. nov. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!