Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a gta 4-et?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom, hogy egy rakás szar, meg szarul van optimalizálva, meg semmitmondó a story, és a többi...

De ezek közül semelyik sem igaz. Egyszerűen ez egy fantasztikus játék, ilyen drámát még soha, de soha nem láttam játékok között és filmekben is ritkán. Hihetetlen és lenyűgöző ez a játék szerintem és teljesen jól fut a gépemen is, pedig nem valami erőgépem van. (i3 9100, gt 1030, 8gb ram)

Akkor miért szídja mindenki, amikor én ezek közül én semmit nem tapasztalok? Ez a legzseniálisabb játék, amit valah játszottam, de tényleg.



2020. nov. 23. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, két helyesírási hiba: *én

*valaha

2020. nov. 23. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Miért utálják az emberek a gta 4-et?

Mindenkitől azt hallom, hogy egy rakás szar, meg szarul van optimalizálva, meg semmitmondó a story, és a többi...

Ok, akkor mi a kérdés? Attól még, hogy neked erekciód van rá másnak nem muszáj. Szerintem a Vice Citynek, a háromnak és az ötnek összehasonlíthatatlanul jobb a feelingje és a hardverigénye mint pl a háromnak és a négynek. Persze ha lentről nézzük akkor a gta 3 nagy dobás volt, pl a Vice cityhez képest sehol nincs.

2020. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez most olyan, mintha a lencsefőzelékről kezdenél vitázni, mert ha az neked annyira ízlik, akkor másnak miért nem.

:)

2020. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Önjelölt igazságosztó válasza:
90%

Én mondjuk nemigazán hallottam, hogy többet fikáznák mint bármely másik epizódot. De ízlések és pofonok, unalmas is lenne ha ugyanaz tetszene mindenkinek. Nekem egyik kedvenc részem(történet, dráma, harcászat, grafika, alaphangulat mind tetszetős), de megértem ha valaki szerint túl szürke és komor a játék.


Én a San Andreast tartom némely téren kissé bugyutának(a harcászat botrányosan gagyi és a sztori egy része is az), de amúgy ha elkezdek vele játszani a mai napig nagy élvezettel és áhítattal nyomom.

2020. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"a Vice Citynek, a háromnak és az ötnek összehasonlíthatatlanul jobb a feelingje"

Mármint a Vice Citynek, a San Andreasnak és az ötnek.*

Az San Andreasnak szerintem főleg a multiplayer része ütött, illetve személy szerint sokat szórakoztam a bandaterületek elfoglalásával a játék kipörgetése után. Ez nagyon hiányzik az ötösből.

2020. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!