Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyes emberek miért utálják...

Egyes emberek miért utálják azt a választ, hogy: "Nem tudom."?

Figyelt kérdés

Pedig olyan egyszerű, szép kis mondat: abban a pillanatban, hogy elhagyja ajkaimat, felelősségem zérusra csökken!


:D


2020. okt. 24. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Itt: Nem azért kérdeznek az emberek, hogy ilyen, számukra értéktelen válaszokat olvassanak.


Általában: Általában akkor nem szeretik ezt a választ az emberek, ha sűrűn futnak bele rövid idő távlatában vagy egy olyan embertől kapják sokszor ezt a választ, akinek az a feladata, hogy a feltett témakörű válaszokra válaszoljon. -Ez abba az irányba mutat, hogy az illető alkalmatlan a betöltött szerepére.

2020. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom. ¯\_(ツ)_/¯
2020. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 remetdol ***** válasza:
80%
Ha tudnod kellett volna, akkor nem csökken zérusra a felelősséged, hanem egekbe emelkedik.
2020. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Pont azért utálja mindenki amiért te szereted.
2020. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ne várd, hogy mindenki repessen az örömtől, amiért te ilyen felelőtlen vagy...
2020. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hármas és többiek: pont az a lényeg, hogy belekerülök egy helyzetbe,mint Pilátus a Krédóba és engem kérdeznek meg valamiről, amit esetleg kikombinálhatnék a magam módján, de NEM AZ ÉN FELADATOM!!!


ÉS AKKOR MÉG A MÁSIKNAK ÁLL FELJEBB, HOGY HOGYHOGY NEM TUDOM??!!!

2020. okt. 24. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak rossz a kommunikáció. Mondd azt, hogy nem a te feladatod, abba nem tudnak belekötni.
2020. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem is utálták. Használd. Ez egy fegyver. Ha felháborodnak, háborodj te is fel, hogy mj okon háborodnak fel.
2020. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csak akkor utálom, amikor a “mi legyen a kaja” kérdésre érkezik ez a válasz. Merthogy én sem tudom.
2020. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert e mögött sok esetben inkább nem akarás van. Pl. mész az utcán, megkérdeznéd, hol van ez-az, a válasz nem tudom, ez 100, hogy lepattintás...
2020. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!