Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítés probléma?

Windows 10 telepítés probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerencsére sikerült beszereznem egy ssd-t és tiszta telepítéssel szeretnék Windows 10-es operációs rendszert tenni rá. Sajnos az alábbi problémába ütköztem: bootolható pendrive segítségével végeztem a telepítést és egészen addig amíg telepítés végeztével újra nem indul a gép, minden tökéletesnek tűnik. Bootolási prioritások természetesen jól be vannak állítva de azért manuálisan csinálom ilyenkor, hogy egészen biztosan jó helyről bootoljon. Viszont ilyenkor a “reboot and select boot device...” hibaüzenet fogad.

(Ha újra a telepítőbe megyek, akkor látom, hogy a partíciók sikeresen létre lettek már hozva.)

(Sajnos a régi hddn más szektorméretek vannak mint az új ssd-n így csak a tiszta telepítés a járható út.)


Bárki esetleg találkozott már hasonló problémával/hibaüzenettel, valamiféle megoldást tudtok rá?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 23. 13:20
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
78%
Mikor újraindul a gép, akkor már az SSD-ről bootl ugye?
2020. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
78%
*bootol
2020. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen. Direkt csak azt hagytam benne.
2020. nov. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!