Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális ez az fps arány?

Normális ez az fps arány?

Figyelt kérdés

Assassin's Creed Odyssey-ben nincs meg a 60fps-em se néga lemegy 40 alá is...

egy laptopon játszok

cpu:i7-9750H

gpu:gtx 1660ti

ram: 8gb

nos ha mindent jól látok még az ajánlott gépigénynél is jobb a gépem.

Talán a ram miatt van ilyen alacsony fps-em vagy mi miatt?

Ötletek azt gondoltam hogy ha már egy cod wwii elvisz 80fpsel medium és high garfikán akkor ez sem lesz probléma nyilván teljesen más a két játék de azért reménykedtem benne.



2020. dec. 1. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ram lesz de nézd meg a hőmérsékleteket mert ez a proci melegszik mint àllat
2020. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt utoljára pasztázva? A proci ne menjen 95 fok fölé a GPU meg 85 fok fölé ne menjen, mert ha magasabb hőmérsékleteket érnek el lekorlátozódnak, hogy ne melegedjenek túl
2020. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A cpu meg a gpu is 68 fok körül mozog de itt az fps-es van a baj akkor a ram lehet a gond?
2020. dec. 1. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor a ram lesz, de a gamer laptopoknak általában van egy saját vezérlőszoftverük amit le kell tölteni és ott be lehet kapcsolni a turbo módot, mert általában alapból a laptopok silent módra vannak állítva ami meg lekorlátozza a teljesítményt
2020. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Asus ROG Strix G G531GU-AL740 laptoppal rendelkezem.

Hát le van tölteva az ARMOURY CRATE de ott nem a turbo módot használom hanem a manualt de itt csak azt vettem észre hogy a cpu és gpu ventillátorát lehet felgyorsítani. Vagy rosszul tudom?

2020. dec. 2. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy felgyorsítod a venti forgását a proci meg a GPU is jobban szabadjára engedi az erejét, mert amíg nincs turbo módban addig azért nem melegszik mert lekorlátozza magát, hogy a venti lebírja hűteni, de turboban minden megy ahogy tud
2020. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy asus tuf fx505du van, annak is armoury crate kell szóval ismerem
2020. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De akkor mit javasolsz?

Érdemesebb manual funkción úgy beállítani hogy 80%os ventilátor pörgés a cpu-n és a gpu-n is vagy inkábba turbo mód?

2020. dec. 4. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Mehet a torbo mód, de ha értesz ezekhez akkor vannak olyan programok ahol te tudod beállítani mindennek az órajekét, venti pörgését(pl msi afterburner , habár ebben a proci-t nem bírod állírgatni)
2020. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor az Assasin-el játszol nyisd meg a Windows feladatkezelőjét : teljesítmény- processzor -nagy grafikonra jobb klikk- másik grafikontípus- logikai processzorok. Erről csinálj egy képernyőképet és ha lehet ilyet töltsd fel ide, akkor kb 100% meg lehet mondani mi a baj
2020. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!