Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon lassan reagál a gépem,...

Nagyon lassan reagál a gépem, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mikor ki akarom kapcsolni a gépet, hosszú percekbe telik mire kikapcsol. (És azt se tudom biztosra, hogy hardveresen (gépház kikapcs gombja), vagy szoftveresen (leállitás funkció) érzékeli.

Most már harmadjára járok zsínórban úgy, hogy hosszú perceket kell várnom, hogy egyáltalán elkezdjen leállni a gépem. Utána hosszú percek (tegnap konkrétan fél óra) alatt se kapcsol ki. Az egyetlen megoldás, hogy hosszan nyomom a gépházon a kapcsológombot, ami teljesen megszünteti az áramellátását a gépnek.

Bekapcsoláskor valamivel jobb a helyzet, akkor kb. 3-5 perc míg bekapcsol.

A rendszer friss, alig egy hónapos. Töredezettségmentesítettem, a hibernálás funkció ki van kapcsolva.

Ötletem sincs mi lehet a probléma, minden alkatrész megfelelően működik.



2020. dec. 3. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Windows 10 Homeom van egyébként.
2020. dec. 3. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami megfogja, mert nem elég jó a géped hozzá. Ez lehet maga a Windows 10 is, vagy valamelyik szoftver. Ha eddig jó volt és most kezdte, szedd le azt a programot, drivert amit legutoljára tettél fel. Ha nem történt változás, akkor ellenőrizd a ramot, hddt.
2020. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A gépem nem azt mondom hogy combos, de pár mai játékon kívül semminek se kéne "megfognia".

Szoftverekből semmit nem szedtem le (leszámítva a Steames játékokat), a Windows se frissített mostanság.

Az ellenőrzést hogy érted?

2020. dec. 4. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Offold ki teljesen a lapozófájlt, nézd meg úgy jó-e
2020. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyanakodnék egy hdd problémára,de ez nyilván nem biztos. Lehet hogy akár egy windows ujratelepites segitene. Szerintem vizsgáltatsd át egy szervízben. Ez a legkönnyebb
2020. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szerintem egy ssd segítene rajta
2020. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!