Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Beleláthat a laptopomba aki...

Beleláthat a laptopomba aki telepíti, beállítja a számítógépet?

Figyelt kérdés
Nagyon régen tudom volt ilyen képernyőmegosztás,ez létezik még? Vagy észrevétlenül,tudtom nélkül rátehetik?
2020. dec. 15. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha belenézel a vezérlőpultba látod mik vannak felrakva, ha van gyanús program azt törölheted. De nem hinném hogy bárki ilyennel szórakozna manapság, mert mindenki ért hozzá valamilyen szinten, vagy tud olyat aki ért és pert senki sem szeretne.
2020. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos én nem értek hozzá,fogalmam nincs mi lehet gyanús. Ismerős telepítette, csak úgy eszembe jutott képes rá... Szeret rólam mindent tudni! :(
2020. dec. 15. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
bele persze, és észre se veszed
2020. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Képernyődet nem tudja elérni, illetve maximum valami loggert telepíthet fel anélkül, hogy észre vennéd és naplózza, hogy mit írsz.
2020. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudnám oldani, így gondolom másnak sem lehetetlen.

De nem gondolnám hogy számítana arra hogy bármi haszna származna belőle.

2020. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Azért egy hozzáértővel megnézetem majd,a bogarat beültettétek...
2020. dec. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!