Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-re TotalCommander, melyik?

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Win7-re TotalCommander, melyik?

Figyelt kérdés

Ez megfelelne?

[link]


Vagy teljesen mindegy melyiket töltöm le?

Ez egy régi tartalék gép amire le szeretném tölteni.



2020. dec. 19. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a legújabbat is felteheted, nem egy 2 éves kiadást.
2020. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy melyik verzió, ez is jó lesz neki.
2020. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

OK, én a gép teljesítménye miatt gondoltam, mert már túl jó. Filmnézéshez megfelel.

köszi!

2020. dec. 19. 12:51
 4/12 A kérdező kommentje:

Hozzá van társítva a McAfee WebAdvisor, mi lenne ez és elfogadjam vagy elutasítsam?

Látom mások is foglalkoznak ezzel MecAffe-val!

2020. dec. 19. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne fogadj el, amire nincs szükséged. A legtöbb ilyen társított program szemét, és így próbálnak felhasználói bázist szerezni hozzá.
2020. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában megpróbálnak telepíteni ilyenkor különböző szoftvereket, ez pl. egy vírusirtószerűség, egy böngészővédelmi megoldás. Ezeket csak skippeld és azt telepítsd ami kell neked.
2020. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 P.O.C. ***** válasza:
100%
Semmit nem változott a gépigénye évtizedek óta a TC -nek. Nem rég egy régi Windows 98 -as gépen futtattam a legújabb változatot. Már az is meglepő volt hogy elindult egy ilyen régi rendszeren, az meg még jobban, hogy meg se kottyant neki.
2020. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani!, ill. olvasni :), hogy jó a gép, még ha régi is.

Kaptam kölcsön egy nagyon régi DELL-típusú gépet, de nem lehett vele mit kezdeni, egyébként csak Excell-hez volt használva, kifogástalan állapotú volt, de elavult egy kicsit.


Hát nem fogadom el, ezt a MecAfeet, mert egyszer elfogadtam, és alig lehetett megszabadulni tőle. Szakemberhez kellett vinni, hogy leszedje.

Úgy látszik, az aljas módszerük mit sem változott azóta!

2020. dec. 19. 13:18
 9/12 A kérdező kommentje:

Letöltöttem és ez az oldal jön be mikor megnyitom.

Nem ablak, amit megszoktam. Úgy látszik a MecAfee bosszút állt!

2020. dec. 19. 13:37
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez a mocsok McAfee rajta volt a gépen. Akár akarja az ember akár nem feltölti magát az elutasítás ellenére.

Most töröltem le.

2020. dec. 19. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!