Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen böngészőt használtok?

Milyen böngészőt használtok?

Figyelt kérdés
(Ne írjatok kommentet, csak szavazzatok.

2020. dec. 26. 19:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A Google nem böngésző, hanem keresőmotor. A Google Chrome a böngésző.
2020. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A Ccleaner böngészője újonan települt.
2020. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A Mozilla Firefox változata a Ccleaner.
2020. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

11. kommentelő. Remélem ezt viccnek írtad le. Attól még, hogy a Google és a Google Chrome a Google keresőmotort használja, a Google egy külön alkalmazás.

Amúgy sem hinnél nekem, úgyhogy itt egy képernyő-felvétel:

[link]

2020. dec. 27. 11:22
 15/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, engedd meg, hogy fölvilágosítsam agytekervényeidet, mivel te itten alapvető tárgyi tévedésekben leledzel (és egyben megerősítsem #11-es válaszadó igazát).

A Google egy keresőmotor (illetve így hívják azt a céget is, amelyik üzemelteti ezt a keresőt - Google LLC), a Google Chrome pedig egy böngésző. Amit te a telefonodon elindítottál, az a Google nevű alkalmazás. Ez nem egy böngésző, csupán egy beépített böngészőnézetben megnyitja a Google keresőmotort (és ad mellé még pár plusz funkciót). Ennek az alkalmazásnak, illetve magának a Google keresőnek ez a logója: [link]

Ez pedig a Google Chrome böngésző logója: [link]


Ezt írtad: "A Mozilla böngésző nagyon, régi és már nem is üzemel, de akinek régen le volt töltve annak most is meg van."


Ez nem teljesen igaz. A Mozilla Application Suite, más néven Mozilla Suite, vagy röviden csak Mozilla valóban egy elég régi böngésző, de még ma is létezik SeaMonkey néven. Miután a Firefox, mint böngésző különálló termékké vált, a Mozilla Application Suite ezen a néven folytatta a pályafutását, ma is folyamatosan fejlesztik, letölthető, használható.

A régi Mozilla Suite logója nem hasonlított a Firefox logójára, így nézett ki: [link]

Összehasonlításul, a Firefox eddigi logói: [link]

2020. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Kedves 15. kérdező. A Firefox-szal való tévedésemet belátom, azonban a Google még mindig nem tiszta. Miért ne lenne egy böngésző? Azzal érveltél, hogy "Ez nem egy böngésző, csupán egy beépített böngészőnézetben megnyitja a Google keresőmotort (és ad mellé még pár plusz funkciót)." Na most, ennyi erővel a Google Chrome is egy keresőmotor "pár plusz funkcióval". A Google alkalmazásban tudsz keresni, weboldalt megnyitni, Google letöltésekbe letölteni, keresési előzményeket nézni, fényképet megnyitni, Google Híreket nézni, Google-fiókot kezelni stb. Ha megnyitjuk a Google Chrome-ot, akkor ugyanezt látjuk/látom. Hírek, Google beállítások, keresés, letöltés, előzménye stb. Valahogy ezek mellett nekem még mindig nem tiszta, hogy a Google miért nem nyilvánul böngészőnek, ha a Google Chrome az. (Egy kis javítás még: A Google LLC nem egy önálló cég, hanem az Alphabet Inc. egy leányvállalata.)
2020. dec. 27. 12:47
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Xd
2020. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Miért ne lenne egy böngésző?"


Mert senki nem nevezi böngészőnek, még maga a Google sem.

Nézd meg, mit írnak róla: [link]


"A Google LLC nem egy önálló cég, hanem az Alphabet Inc. egy leányvállalata."


A tagmondat második fele igaz, az első nem :)

A Google LLC attól még, hogy leányvállalat, egy teljesen önálló cég. Jegyzik a NASDAQ-n, a cégformája korlátolt felelősségű társaság, sőt, neki is van vagy 2 tucat leányvállalata. Jogilag teljes egészében önálló cég.

2020. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mostmár ott tartunk, hogy próbálunk rácáfolni a másikra, aztán a másik meg rácáfol arra, amivel ő rá cáfoltak. (Én vagyok másik.) Elolvastam a Google leírását, és semmit nem mondanak, amitől ki lenne jelentve, hogy a Google nem egy böngésző. SŐT! Az hogy "Keressen és böngésszen" nekem továbbra is azt mutatja, hogy magad ellen beszélsz. Ha Neked van igazad, akkor hallani szeretnék egy érvet. Akkor látom be ha tévedek, hogyha kapok rá egy magyarázatott, hogy ez ezért a dologért hibás.
2020. dec. 27. 14:00
 20/22 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy miért ne lenne böngésző, arra gondoltam, hogy nem értem, hogy MIÉRT állítod azt, amit állítasz, hiszen nincsen rá magyarázat, csak egy link, amit ha elolvasok, még mindig ugyanazt gondolom.
2020. dec. 27. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!