Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android alkalmazás mentése...

Android alkalmazás mentése adatokkal?

Figyelt kérdés
A Microsoft Teams-hez tartozó jelszavam nem tudom, mivel azt az E-mailt az iskola adta, jelszóval, csak sajnos nekem ez elveszett. Úgy tudom, az XAPK képes erre, hogy a felhasználói adatokkal együtt menti el az appot, így azt telepítve át tudnám menteni egy másik telefonra. Ha ez valóban erre képes, és nem tudom rosszul, akkor hogyan tudnék ilyen fájlt készíteni? Ha nem ez a megoldás, tudna valaki ötletet adni, hogyan lehetne megoldani?
2020. dec. 29. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszaállítod a jelszót a telefonszámoddal.
2020. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem opció, az email jelszavát nem változtathatom, nem is az én telefonomhoz van kapcsolva a fiók.
2020. dec. 29. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarán te használod valaki más licenszét. Dícséretes...
2020. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben. Az email címem a következő:


Keresztnevem.Vetekéknevem@iskola365.de (Németországban tanulok)


Az igazgató mindenkinek személyes emailt adott, hogy azzal használja a Teams-et.

Most hogy ezt letisztáztuk, kaphatok értelmes választ is esetleg?


Dicséretes... (Rövid i-vel..)

2020. dec. 29. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Superbackup elvileg tudja.

De könnyebb lenne, ha az account jelszavát tudnád. Nincs jelszóemlékeztető? Vagy nem adtál meg telefonszámon az iskolai Microsoft accountra? Mert akkor tudnál új jelszót kérni.

2020. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!