Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok összekötni...

Miért nem tudok összekötni Wifi kapcsolattal egy programot se localhoston? Elnézést a zavaros főkérdésért lent jobban kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval telefonon vannak ilyen alkalmazások mint pl wifi FTP, Womic, Droidcam az utóbbi kettőt biztos többen ismeritek ilyen app amivel a telefont tudom használni mikrofonként vagy webkameraként PC-n. Szóval én ezeket több éve használom Wifi kapcsolódáson keresztül tökéletesen, viszont most internet szolgáltató lett váltva UPC(vodafone)-ről DIGI-re és valamilyen oknál fogva nem akar kapcsolódni maga a wifi ip megváltozott amit az app érzékelt is ezért mutatta az újat, de hiába írom be egyszerűen nem kapcsolódik (jelen esetemben ez 192.168.1.2) de nem működik pedig egy hálózaton van mindkettő eszköz de most új szolgáltatónál nem működik a tűzfal is ki van kapcsolva próbáltam a router beállítási felületén is állítgatni sőt portot is nyitni ami kellene az appnak (bár előző net szolgáltatónál se kellett nyissak portot) de egyszerűen nem sikerült semmi :/ esetleg van valakinek valami tippje hogy mit kellene átállítani?

2020. dec. 29. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Wifin nem fog menni, a localhost a loopback interfészen megy.
2020. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig is ment wifivel direkt arra van mióta net szolgáltató lett váltva nem megy
2020. dec. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!