Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs komplexusos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs komplexusos, mentálisan sérült, vagy személyiség zavaros férfiaknak segítség a társkereséshez?

Figyelt kérdés

Vagy csak a szexhez? Csoport terápia, közösségi programok, internetes felúlet , orvosi segítség ilyesmi ...

Lehet ha egyszer szexelnénk normálisabbak lennénk és meg párkapcsolatra is képesek lennénk.



2019. júl. 4. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem van, csak ebben az országban nem divat pszichológushoz járni.
2019. júl. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Miért , gondolod ő bármibe is tud segíteni?

Megtanít csajozni vagy mit?

2019. júl. 4. 02:38
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Te írtad a saját kérdésedben a terápiát és az orvosi segítséget.

Vagy szerinted a csajozáshoz kell orvosi segítség?

Vagy a személyiségzavart kell csajozás megtanulásával kezelni? A személyiségzavaros hetero nők akkor nagy kakiban vannak.


Attól senki sem lesz normálisabb, hogy egyszer szexel.

2019. júl. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van. Csak te nem veszed a fáradtságot hogy utánanézz és elmenj.
2019. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Van segítség, és hiddel sokan vagyunk ilyen pasik igazából mindenkinek jó lenne életében párszor pszichológushoz járni. A baj az hogy a normál rendelések szinte alig segítenek valamit, és nagyon gyakran az a megoldás hogy rá állítanak valami gyógyszerre és akkor nyugis leszel nincs gond veled. Szörnyű hogy a fél ország nyugtatókon él. Külföldön is sem mindig jobb a helyzet és jó pár eurót ki kell fizetni a kezelések miatt, csak talán a társadalom nem süti rád hogy "gyogyós" ha pszichológushoz mész.
2019. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 hol ? Ha te tudod , esetleg voltál is akkor kérlek segíts azzal hogy ki írod vagy privatba elküldöd .
2019. júl. 4. 08:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban a pszichológus nem a csajozásban segítene, hanem a saját gátjaid, félelmeid leküzdésében. Mert ha valaki mentálisan ennyire érzékeny, azzal nem akar senki együtt lenni, se haverok, se nő. Nekem is volt olyan srác aki tetszett régen, de annyira depressziós volt az évekkel korábbi szülői válás miatt, hogy hiába próbáltam segíteni neki, én oda kevés voltam, szakemberhez nem ment el, viszont engem is belehúzott teljesen ebbe az állapotba.. Ilyen emberrel huzamosabb ideig a saját mentális egészsége érdekében nem marad senki, de ha ezeket le tudja küzdeni az illető akkor simább lesz a saját lelki békéje és az élete is.

Csak itthon gáz pszichológushoz járni,normálisabb országokban az iskolákban, és a munkahelyeken is van, és senki nem mondja rád, hogy retardál vagy, ha nyomaszt valami és elmész beszélgetni.. Szóval hajrá, szedd össze magad ;)

2019. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem fog a luzereknek segíteni!
2019. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 igazad van én is így érzem
2019. júl. 4. 13:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Most írták le többen is, hogy segítenek, de el kell menni szakemberhez.

Mégis annak hiszel, aki a lúzerséget nyögi be.


Senki sem tud úgy segíteni rajtad, hogy te nem teszel semmit érte. Nem tudnak varázsütésre megszabadítani a gondjaidtól. Ez egy hosszú folyamat, amiben elsősorban neked kell melózni. Az első lépés az lehetne, hogy elmész szakemberhez.

2019. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!