Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ütött az Edge-be? Miért...

Mi ütött az Edge-be? Miért kezeli a lapokat külön ablakként? Hogy lehetne ezt visszaállítani?

Figyelt kérdés

Microsoft Edge-t használok netes böngszésére. Használom, mint.. egy ember:D

Nyitva van a facebook, a youtube, a Google, stb, ugye mind külön lapon van, de egy ablakban. Így is néz ki ugye, szóval fent láthatóak a lapok egymás mellett.


Általában szeretek billentyűparancsokkal navigálni, úgyhogy Alt+Tabbal szoktam ablakot váltani, hogy pl egy megnyitott mappára váltsak vagy ilyesmi.


A minap updateltem a Windowst és talán azóta van az, hogy ha több lap van nyitva a böngészőben és megnyomom az Alt+Tabot, akkor a váltható ablakok között ott van minden egyes lap is, ami meg van nyitva a böngészőben. Ez baromi bosszantó, hiszen pont az lenne a lényeg, hogy az Edge-ről átváltsak egy mappára vagy akármire ami nyitva van még.

Lapok között a Ctrl+1/2/3.., esetleg a Ctrl+PageUp/PageDown kombinációval váltok, szóval ez a feature egyáltalán nem könnyíti az életemet, csak bosszant.


Nem tudom ti tapasztaltátok-e ezt... de hogy lehetne ezt visszaállítani, hogy csak az ablakokat tekintse ablaknak, a lapokat ne?


Segítségeteket előre is köszönöm!



2021. jan. 15. 23:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Lecsekkoltam Chrome-al, ott nem csinálja ezt, csak Edge-ben.

De nem csípem a Chromeot, szóval szeretném az Edge-t megjavítani inkább.

2021. jan. 15. 23:20
 2/3 Argloss ***** válasza:
100%

Új funkció. A gépházban tudod átállítani ezt a viselkedést:

[link]

2021. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eméééézing! Köszönöm, sikerült, ment a szuperzöld!
2021. jan. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!