Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PCI USB Driver-t hogyan tudok...

PCI USB Driver-t hogyan tudok ehez szeretni lenovo m5800 ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Tehát nagy segítségre lenne szükségem, még pedig erről lenne szó!

lenovo m5800 fekvő házas.. nem egy mai darab a gép sajnos :/


Nekem rádió programozáshoz kellene igazából, de valamiért a rib box ot nem ismeri fel azaz hiányolja... nincs rajta az USB vagy soros illesztő program...


Pendrive meg minden működik meg az usb n keresztül megy az egér is bill is..


Csak a rádió program nem működik.. valami illesztő programot kér ! :(


Próbáltam millió 1 helyről letölteni... jelenleg windows 10 van ezen a gépen.. és nem kompatibilis semmi rá ! :(


Nem tudom mit csináljak valaki segítsen kérem szépen köszönöm előre is ! :)


Virtuális COM port illesztőprogramok

A virtuális COM-port (VCP) illesztőprogramjai miatt az USB-eszköz a számítógép számára elérhető további COM-portként jelenik meg. Az alkalmazásszoftver hozzáférhet az USB-eszközhöz ezen a lapon: Ez az oldal tartalmazza az FTDI eszközökhöz jelenleg elérhető VCP illesztőprogramokat.


Ez a vacak kellene a gépre gondolom hogy tudjam programozni a rádióimat! :)


Másik gépen is ez volt rá telepítettem a programot, elkezdtem volna beolvasni a rádiót... és az a szöveg jött hogy USB illesztő program nincs telepítve.. nem fog megfelelően működni.. oda windows 7 alá találtam!


Erre a gépre windows 10 alá semmit nem találok pls köszönöm! :(


2021. jan. 27. 01:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De szerintem win10 alatt esélytelen lesz ahogy mondták rádiósok ma :S
2021. jan. 28. 00:48
 12/14 A kérdező kommentje:
eredetileg sajnos windows xp 7 alá készültek a programok is illetve a gp 300 asoknál ugye DOS :/ :(
2021. jan. 28. 01:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem a rádió a probléma - az egyfajta soros porton érhető el - a gond az USB-soros porti átalakítóval van - annak a terméktámogatása szűnt meg.

Ha azt kicseréled valamilyen Windows 10 által támogatottra (vagy a régi driver tényleg beválik), akkor meg van oldva a dolog.

2021. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ! :)

De laptopon is ugyan ez a probléma sajnos.. Pedig az egy asus most lett véve 2 éve kb ...


És nem találok egyszerűen semmit :(

És a programkábel meg tényleg USB az egyik fele a másik fele egyből a rádióhoz csatlakozik .. egyszerűen döbbenet! :S :

2021. jan. 28. 02:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!