Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kicsinyűl le a fénykép?

Miért kicsinyűl le a fénykép?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy ha például csinálok telefonnal egy képet és azt elküldöm messengeren valakinek addig jó minden nagy felbontásba van de ha le szeretném menteni gépre tehát jobb klikk rákattolok a mentés máskéntre le mentem utána megnyitom akkor ilyen 155x206 os méretű lesz eddig nem volt ilyen egy jó ideje csinálja de biztos nem a telefon a hibás mer ha gépre mentem csak akkor ilyen de pl a netről szedek le FULLHD képeket azok jók úgy hogy nem értem csak a sajátjaimat kicsnyíti le nagyon
2021. jan. 29. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az előnézeti képet mented le ilyenkor, nem a teljes méretűt. Előbb próbáld megnyitni új lapon teljes méretben, és azt letölteni.
2021. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Messenger amúgy is butít, küldd el magadnak mailben a képeket.
2021. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MOstanság néha a messenger be van kattanva - lehet túlterheltek a szerverek - és csak low res képet küld át, majd valamikor később, van hogy órákkal később tudod megnézni cska eredeti méretben.
2021. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!