Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ről Windows 10-re...

Windows 7-ről Windows 10-re frissített rendszer esetén tiszta telepítést is végezhetek a Windows 7 kulccsal?

Figyelt kérdés

Annak idején a Windows 7-ről Windows 10-re való ingyenes frissítési programba nem regisztráltam.


Azonban a Microsoft engedi, hogy a Windows 7-et továbbra is legálisan frissítsük Windows 10-re, és aktiváltjuk.


Ez meg is történt. Azonban miután ez megtörtént, végezhetek teljesen tiszta telepítést is a Windows 7 kulcsommal?

Azaz nem meglévő Windows 7-et szeretnék a kulccsal frissíteni, hanem a meghajtót formatálni, és nulláról kezdeni a telepítést.

Ez lehetséges lesz?


2021. jan. 30. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a frissítés, akkor kapsz egy digitális licencet, ha ezután újratelepíted a Win 10-et, amint a nethez kapcsolódik, automatikusan aktiválódni fog. Termékkulcsot nem szükséges megadni.
2021. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:

Ez a cikk leírja. Ha w7 jog tiszta volt igen.


[link]

2021. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is win7 kulcsot vettem 500ft-ért, engedte arról 10-re frissíteni és ennyi :D
2021. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!