Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash megszűnése miatt...

Adobe Flash megszűnése miatt online videonézés és zenehallgatás hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a válaszok között, de konkrétan az alábbira nem találtam választ még.

Több oldal is eddig flash-t használt, és most, hogy nem támogatja már január óta az Adobe Flash a böngészőket, bizonyos zenehllagtó illetve videónéző oldalak nem játszanak le semmit online.


Pl ektoplazm.com


Itt ki is írja, hogy nem játszik le az Adobe miatt.


Hogyan lehet majd azon oldalakon ismét zenét online hallgatni, valamint videót nézni, ahol a video is Flash alapú?



2021. febr. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 évet adott az Adobe 2017-ben, mikor bejelentette hogy kivonja a flash-t, és álljanak át a fejlesztők más formátumra. Decemberben lejárt a 3 év, és aki eddig nem foglalkozott vele, elég nagy eséllyel már ezután sem fog. Az ilyen oldalak többsége rég elhagyatott és elhanyagolt, addig él amíg fizetik a tárhelyét. Az általad linkelt oldalon is 2018-as az utolsó bejegyzés.
2021. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ezeknek az oldalaknak kell újabb technológiára átállniuk.
2021. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez tuti? Van olyan oldal is, ahol zene és videó is megy mind a mai napig adobe flash-sel, hatalmas magyar tábora van, napi szinten frissül. Remélhetően át fognak állni más technológiára?
2021. febr. 6. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Az AF mindenhol blokkolt már. Volt eg komoly cég pl. ahol eltűnt minden kép stb., 1 nap múlva megcsinálták a fejlesztők. Már átálltak, ha működik az oldal szerintem.
2021. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. febr. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!