Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » G-Mail , Thunderbird értőkhöz...

G-Mail , Thunderbird értőkhöz egy kérdés ?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy eddig volt egy Gmail-es email címem, amit sosem használtam. Volt egy email címem a UPC-től , amit használtam. A Mozzila Thunderbirden keresztül kommunikáltam az UPC-s email címmel. Most viszont megszűnik az UPC email cím szolgáltatása. Kérdés, hogy egy Gmail-es címet is tudok a Thunderbird-el kezelni ? Sajnos nem jövök rá, hogy erre van e lehetőség.

2021. febr. 6. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Kb 3 kattintás és működik.
2021. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt kell csinálni, mint az előző fiókkal. Felveszed új e-mail fiókként, megadod a belépési adatokat, és beolvassa a leveleket.

[link]


Ez pedig egy képes leírás a fiók felvételéről. Nem a Google fiókét mutatja be, de a lépés ugyanaz:

[link]

2021. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, csak felveszed új levelezőként a gmailt.
2021. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm. Az nem volt világos, hogy a levelező kiszolgálót mire kell beállítanom, de végül is automatikusan felismerte gmail szolgáltatót és beállított minden adatot.
2021. febr. 6. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:
A megszűnő UPC-s cím okozhat a gépemen bármilyen problémát ? Itt a Imap , illetve a Pop3 protokoll beállítással kapcsolatosan kérdezem.
2021. febr. 6. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan töröld ki azt a fiókot. Akkor nem fog zavarni.

Ha már nem működik akkor hiba üzenetet fog dobálni hogy a szinkronizálás nem sikerült. De csak ennyi.

2021. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jól tudom ?


-POM3 esetén letölti az összes levelet és a kiszolgálón is megtartja.

-IMAP esetén letölti ugyanúgy, de ha egy levelet törlök a gépemen, akkor az a kiszolgálón is törlődik.


Így van ez ?

2021. febr. 6. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:
6, a fiókot nem törlöm, mert rengeteg levelem tűnne el.
2021. febr. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!