Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F1 2020 játék Xbox One-on a...

F1 2020 játék Xbox One-on a pálya betöltésnél lefagy és kilép a programból. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A játék elindul, látszólag minden működik, viszont aztán bármilyen versenyt kezdenék, akár újat, akár mentett állást (bajnokság) bezáródik az egész, kilép a játékból. Gondolom a fájlrendszerben sérülhetett valami, normál esetben rögtön próbálkoznék az újratelepítéssel, de nem szeretném elveszíteni az eddig elért eredményeimet, beállításaimat, stb. Van rá valami módszer, hogy újratelepítés nélkül helyrehozzam?

Próbálkoztam újraindítással, pár nap kihagyással próbáltam újra, de mindig ugyanaz, ahogy elkezdi betölteni a pályát, kilép, hibaüzenetet sem ír.



2021. febr. 11. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a gép netre van kötve akkor minden az általad játszott játék mentéséről automatikusan csinál egy biztonsági mentést kb 10 percenként a Microsoft szervereire. Ez egy ingyenes szolgáltatás, nem kell hozzá semmilyen előfizetés. Ha letörlöd a játékot és újra telepíted akkor első indításkor szinkronizálja (letölti) a mentésedet a szerverekről online kapcsolat esetén és onnan folytathatod ahol abbahagytad. Csak akkor törli ki ezt a tartalékmentést ha konkrétan bemész a mentések közé is kiválasztod, hogy törölje a netről vagy mindenhonnan (netről és gépről).
2021. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow, köszi! Ezt nem is tudtam. Nem vagyok egy nagy gamer egyébként. Akkor nem kell újrakezdenem a versenyzői karrieremet, és kukába dobni 2 világbajnoki címet! :)
2021. febr. 12. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit tennék még hozzá, hogy nem elég csak netre kapcsolni a gépet hanem az adott játék kell, hogy fusson a mentéshez. Tehát ha offline játszottál mindig is vele akkor kapcsold netre és hagyd futni a főmenüben egy fél órát a biztonság kedvéért. Ha jól értettem attól még nem fagy le. Ha mindig is online voltál akkor nem érdekes. A egtöbb játék akkor szinkronizál vissza ah újratelepítetted amikor megnyomsz egy gombot a start képernyőn, de van amelyik a kezdőképek alatt mielőtt bejön a menü. A szinkronizálóképernyő Xbox menü kinézetű automatikusan felugrik és elindul. Csak egy gomb van rajta, hogy mégse amit könnyű megnyomni ha mondjuk megszoktad, hogy elnyomkodod a kezdő logókat. Ezért azt szoktam javasolni, hogy várd meg amíg bejön a főképernyő a szokásos "nyomj egy gombot a kezdéshez" szöveggel és ott határozottan nyomd meg egyszer a gombot nehogy a felugró képernyőt véletlenül visszavond egyből.
2021. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Netre volt kapcsolva a gép mindig, csatlakozott is általában, néha meg nem. Amúgy ha jól emlékszem, legutóbbi alkalmakkor nem csatlakozott, és akkor talán ez hülyítette meg. Majd leellenőrzöm még a csatlakozást, mielőtt újratelepíteném, gondolom az is megoldaná, ha kapna rendesen netet.
2021. febr. 12. 16:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, hétvégén megnéztem, valamiért eldobta a gép a hálózati csatlakozást. Nem szoktam online játszani, ezért nem tűnt fel rögtön. Újra kérte a wifi jelszót meg mindent, mert mint ha be se lett volna állítva. Amint ezt megcsináltam, helyre állt a játék lelkivilága is. Utólag elég egyértelmű, hogy azért fagyott le, mert nem tudta betölteni az aktuális játékállást. Csak ilyenkor azért elvárható lenne egy hibaüzenet szerintem, ahelyett, hogy szó nélkül bezáródik az egész.
2021. febr. 15. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak játékok amik nem mennek online kapcsolat nélkül, de azok ki szokták írni. Lehet ennek is kell a net a mentés betöltéséhez.
2021. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, például a GTA V kiírja az elején, ha nincs net, de lehet offline opciót választani, és ugyanúgy betölti a mentéseket. Az F1 2020 nem panaszkodott semmire, csak nem is működött rendesen.
2021. febr. 15. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!