Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Voice chat probléma CoD...

Voice chat probléma CoD Warzone játéknál, megoldás? több lenn

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerűnek tűnik, na de majd meglássátok, nem is annyira!

Nos tehát 3-an vagyunk egy partiban Warzoneban, nekem 2.0-ás studio monitorrol jön a hang, a mikrofon pedig a hangfal mellett van, és egy gamer füles mikrofonja. A haverom 4k-s tvről veszi a hangot, és szintén gamer fejes mikrofonja van. A tesomnak 2.1-es reproduktorrol szerzi a hangot, és őneki is gamer füles a mikrofonja. Ja és még van egy negyedik tag, mondjuk ő csak nemrég jött, ő ps4 pro-rol tolja, tv-ről a hang, és airpodsrol a mikrofon.

Elég bonyolult tudom, de a tisztánlátás végett minden körülményt tisztázni akarok.

A blizzard voice chatjén hoztunk létre egy csoportot, és itt csatlakozunk be. A hang nagyon recsegős, robothang, erősen súg-búg, sokszor elviselhetetlen. Haverom mondta hogy azért lehetséges, mert a hangfal mellett van letéve a fülesem. Áthelyeztem máshova, és nem volt nagy változás... Igy van a tesommal is, ugyanaz a probléma.

Tudom, hogy a játékon belül is van voice chat, de az meg nem mindenkinek megy, pl haverom semmit nem hall vagy csak alig...

Mit lehetne csinálni? Mert League of legendsben nagyon jó minőségű a vétel, és ugyanugy használjuk mint warzonenál nincs semmi különleges beállítás...



2021. febr. 13. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A játékban lesz a hiba a leírás alapján. Használjatok TeamSpeaket.
2021. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de vkinek nincs annyira erős gépe, nem fogja leterhelni jobban ha fut még egy program?
2021. febr. 13. 01:40
 3/3 A kérdező kommentje:
ok, letöltöttem, de ebben mit kell csinálni? connect van, de ide szerver adatokat, ip cimet kell irni, meg server list, amin mindegyiken van valaki, tehát őt is hallani fogjuk, ugye? meg nem is lehetett rájuk csatlakozni. MIt kell csinálni benne???
2021. febr. 13. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!