Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valahonnan lelehet tölteni a...

Valahonnan lelehet tölteni a Windows 10 1903-as build-jét?

Figyelt kérdés

Ez volt az a build, ami normálisan működött még.

Amióta naprakészen tartom a rendszert, csak hátrányom van, mint előnyöm. És olyan érzésem van néha, mintha nem is egy közel ~400 ezer forintos gép előtt, hanem egy alig 50 ezer forintos gyenge gép előtt ülnék, mert annyira gyatra a rendszer és lassú.

Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy valahonnan letudom szedni legálisan azt a build-et?


2021. febr. 13. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es 9-es vagyok. Win7 ugyanez! Sosem frissítettem,sosem volt vele gondom (azóta sincs, az egyik gépemen az fut)
2021. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Lehet nekem is inkább azt kéne felraknom... Egyszerűen elképesztő, hogy ennyi év után sem tudják fele olyan jóra sem összerakni ezt a rendszert, mint 2009-ben a 7-est. :/

Amúgy az iOS dettó ugyanez. Csak ott az a különbség, hogy különösképpen nem erőlteti rád a frissítést. Te döntöd el, hogy kell vagy sem. Már lassan a 15-ös verzió jön ki abból és én még mindig a 13.6-ost használom, mert ez bevált és nem nyújt semmi olyan funkciót számomra az újabb, ami miatt megérné frissíteni...

A Windows 10-nél miért kell erőltetni, soha sem fogom megérteni.

2021. febr. 13. 12:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Innen letöltöd a Windows Iso Downloader programot, és ezzel letudod tölteni a régebbi kiadásokat is:


[link]

2021. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 Uh, köszönöm!
2021. febr. 14. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!