Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Windows 10?

Miért csinálja ezt a Windows 10?

Figyelt kérdés

Felraktam az eredeti 10-et, mely aktiváltam is kulccsal. A laptopomon a következő hibák fordulnak elő:

- Egy idő után főleg letöltésnél letiltja a hálózati adapteremet a Windows 10. Nem tudok vissza menni a netre, csak ha újra inditom a gépet.

- 8GB ramom van, és míg a Windows 8 1-1,5 GB-ot használ, ez a rendszer képes 3GB-t is használni alapjáraton. Játékoknak alig marad ram.

- Rendszer tűrhető sebességgel megy HDD-n, de viszont pár játéknál értelmetlen akadás van ha forgatom a kamerát a játékban.

- Istenért nem tudom, hogy a GTA San Andreas miért csak 40FPS-sel megy ultrán, míg Windows 8-on megvolt a 80fps is.

Viszont az pozitívum, hogy a csgo nem 45fps-sel megy hanem 60+.


Nem szeretném vissza rakni a 8.1-et, mert arra hangdriverem nem volt és folyton össze omlott a VGA driverem, hiszen valami BETA volt elérhető. (Tükrözni próbáltam ott, nem ment semmi se)

Tetszik ez a rendszer, de nem tudom miért csinálja ezeket.



2021. febr. 14. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg lefagyott a gép
2021. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?????
2021. febr. 14. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Hálózati adapterem nekem a bonjour service dobálta le, valami Photoshop cucc volt. (jó sokat nyomoztam utána anno)


Ha az adapterbeállításoknál tiltod majd újra kapcsolódsz, akkor nem kell újraindítani a gépet.

Mikor volt telepítve? Karbantartás + lemezkarbantartó/rendszerfájlok törlés/ update törlését megcsináltad?

2021. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Drivere a LAN-nak friss?
2021. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Laptop oldaláról raktam újra a laptop lan drivert.

1 hete raktam fel.

2021. febr. 14. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha van frissebb azóta. hardverazonosító alapján megtalálod. (eszközkezelőben)
2021. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Holnap megpróbálom.
2021. febr. 14. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdés utolsó 2 szava a válasz.
2021. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, a legfrissebb elméletileg.
2021. febr. 14. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:
És, mi a helyzet?
2021. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!