Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cities: Skyline nincs elég...

Cities: Skyline nincs elég képzett munkás?

Figyelt kérdés
Üdv. Olyan kérdésem lenne, hogy a fent említett játékban miért van pár boltnál az, hogy nincs elég képzett munkás? Városról: 3700 lakos, Általános és Közép iskola mindenhova elér minden út zöld. Egyszerűen nem tudom miért van ez. Több lakosra egyenlőre nem panaszkodnak nincs szükség lakóhelyre boltra viszont szükségük van de így nem akarom tovább vinni amíg nem jövök rá, hogyan oldjam meg a jelenlegi boltok problémáit. Esetleg valaki tudja?

2021. febr. 14. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés van? Régen játszottam vele, nem tudom, hogy azon a szinten, ahol te tartasz lehet-e már buszjáratot indítani, de lehet, hogy van elég embered, csak nem jutnak el ahova kellene.
2021. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen feloldódott a buszállomás de az sem segített mondjuk olyan utcákba nem megy be a busz ahol iskola van. Majd akkor a tömegközlekedést megpróbálom jobban megoldani, hogy iskolákhoz és a boltokhoz eljussanak vele. Köszönöm a választ!
2021. febr. 15. 10:20
 3/19 anonim ***** válasza:
Busz oda megy, ahová megállót teszel. Eleinte nehezen jöttem rá én is, de érdemes figyelni, hogy melyik mennyire van kihasználva és azon a környéken, ahol nagy a várakozó tömeg, újabb vonalakat indítani.
2021. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd kilogikázom a busz megállókat, hogy jó legyen mindenkinek és hátha megoldja a nincs eleg képzett munkás problémát. Elég 1 darab busz állomás? Magára az épületre gondolok nem a megállókra, elnézést a rossz megnevezésért. Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 16. 00:18
 5/19 A kérdező kommentje:
Esetleg tud valaki tippet adni, hogyan érdemes lerakni a busz állomásokat?
2021. febr. 16. 20:36
 6/19 anonim ***** válasza:

Itt van részletes infó róla, de úgy érzem elő kell vennem megint ezt a játékot. :)

[link]

2021. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elolvastam mégegyszer a kérdésed, bocsánat! Képzett munkásokhoz minél több iskola kell, de idő, mire lesz elég.
2021. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazából a linken ezeket mind megcsináltam figyeltem és valamennyit javult mivel jöttek képzett alkalmazottak a boltokba de nem elég valahol lett elég képzett de valahol továbbra sem pedig ugyan úgy megy arra busz.
2021. febr. 17. 13:09
 9/19 A kérdező kommentje:
Tehát a Képzett munkáshoz több iskola és ha mondjuk olyan van, hogy nincs elég munkás akkor pedig a busz lesz a gyanús?
2021. febr. 17. 13:11
 10/19 anonim ***** válasza:
[link] - még nem volt időm megnézni, de ki fogom próbálni.
2021. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!