Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-on van valami lehetőség...

Yuda kérdése:

Skype-on van valami lehetőség látni a láthatatlanokat? Van egy olyan funkció. Bővítmény. Program, hogyha láthatatlanra kapcsolja magát és nem látom a másik felet-mégis lássam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs.
2008. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-az a helyzet,hogy azért merült fel bennem ez,mert valamelyik nap letöltöttem valami homályos megfogalmazású programot ehhez,és úgy értettem valami ilyesmire való,de még telepíteni sem tudtam.-és az oldalt sem jegyeztem fel,ahol láttam.
2008. dec. 4. 10:00
 3/6 anonim válasza:
100%
Csak ugy tudhatod meg hogy üzenetet írsz vagy küldesz neki és nincs vissza jelző üzenet hogy nem kapta meg(nem elérhtő)vagyis be van jelenkezve,csak te nem látod.
2008. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen-szoktam ezt-csak állítólag van ez ellen valami progi...azért köszi!
2008. dec. 8. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit az előttem szóló írt az helyes. Csak akkor nem küldi el tőled az üzit ha mondjuk ideiglenesen letiltott, akkor nem megy át. De ha nem tiltott le és online van (legyen akár rejtve) akkor átmegy.
2009. dec. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

-az a helyzet,hogy azért merült fel bennem ez,mert valamelyik nap letöltöttem valami homályos megfogalmazású programot ehhez,és úgy értettem valami ilyesmire való,de még telepíteni sem tudtam.-és az oldalt sem jegyeztem fel,ahol láttam.


A komment megírásának időpontja: 2008-12-04 10:00


csak ezzel kapcsolatban mondanám, hogy a skype-hoz nincs kűlsőleg telepíthető program. Ami van az meg a skype extrából telepíthető és (habár azt írják saját felelősségre használhatóak)azok mind ellenőrzött kiegészítők. NE TELEPÍTS SEMMIT SKYPE-HOZ AMI NEM SKYPE EXTRA LISTÁRÓL VALÓ!!!

2009. dec. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!