Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől voltak jobbak a régi...

Mitől voltak jobbak a régi NFS-ek?

Figyelt kérdés
Mi hiányzik a mostani játékokból?

2021. márc. 9. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont a közelmúltban szaladtam végig pár klasszikuson. Az irányítás jobb volt(iszonyat árkádos volt az is, de reagált azonnal, az újabbak elképesztően lomhának tűnnek pl most wanted\carbon után), nem váratott annyit két verseny között, nem erőltette rád a sztorit(nfs 2015 volt a legdurvább ilyen szempontból, hát azt hittem eret vágok mire ténylegesen elkezdődött a játék), sem az open world részeket(amikben nincs konkrétan semmi, csak kinyújtja a játékot és semmit nem tesz hozzá - a régiekben is szar volt, de ott legalább egy menüből azonnal tudtál versenyt indítani, legfeljebb ha kocsit akartál venni kellett elmenni a bolthoz). Plusz egy új nfs elé nem igazán lehet leülni 3-5 percre, mert alig tudsz versenyt kezdeni ennyi idő alatt. Részemről gyakorlatilag ennyi, amikor már megy a verseny nincs vele különösebb probléma(ha bírod az árkádos fizikát persze), de gyakorlatilag minden ami két verseny között van elveszi a kedvemet az egésztől. Plusz a heat rohadt lassan töltött ssd ről is nálam, nem tudom ezzel mi van, lehet csak valami lokális gond volt de a játék elején konkrétan gyorsabban végeztem a versennyel mint amennyit várnom kellett előtte és utána.
2021. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jó Underground 2, amiben végtelenségig lehetett tuningolni az autók kinézetét és a teljesítményét is, nekem az tetszett az egyik legjobban. Persze grafikában jóval alulmarad a maiaktól, de azok az autók, éjszakai versenyek, zenék, amik benne voltak, számomra örökre megmaradnak. A másik ilyen az az első Most Wanted. Ahogy végig kell menni a Blacklisten, menekülni a rendőrök elől, akik egyre intenzívebben vadásznak rád, stb. Hát igen, nekem ez a 2 az, amely elé bármikor leülnék csapatni egyet.
2021. márc. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fentieken túl szerintem pár pontban a következőkben kereshető az ok:

- A régi NFS játékok alatt nem egy egyen FPS motor (frostbite) dübörgött.

- Akkoriban nem kutatásokra alapozták, hogy milyen elemekkel szegezhető oda a játékos a gép elé, hanem csak csináltak egy jó Hot Pursuit vagy Underground részt, mert nekik az tetszett.

- Miután ma egy GTA5-ben is lehet autóversenyezni, kicsit eltérő igényeknek kell megfelelni (ezzel visszaugorva az előző pontra).

2021. márc. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

- Igen, az feltűnt, hogy a mai kocsik valamiért lomhák, bénán kanyarodnak.

- az OST botrányos, nem tudom, kik állítják össze, de semmi zenei érzék.

- az, hogy 6 óra játékidőből 2 óra cutscene....

- igen, valszeg a motor is számít, az akkoriaknál más volt a szempont...


Amíg nem jön egy kis studió saját ötletekkel, addig nem is lesz jó NFS (klón)...

2021. márc. 9. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
BMW szaggató, bár nem ez a legemlékezetesebb zene. Akkor még jó OST-t szedtek össze.
2021. márc. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!