Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem 1 Pc-t .W10. Nem...

Vettem 1 Pc-t .W10. Nem érzékeli a ps2 billentyűzetet. Mi a hiba oka ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor a camera obscurámmal fordult elő sikertelen csatlakozás, nem is értem miért :( (szintén windows 10)
2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
A PS2 nem plug and play, kikapcsolt gépnél dugd be és utána kapcsold csak be.
2021. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindjárt először is ugy csináltam . Azóta ismét,es semmi.
2021. márc. 10. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen szinten nem érzékeli? Úgy értem, hogy induláskor fel se villan a led? Vagy csak a windows nem látja? Ha felvillan, akkor a biosba be tudsz lépni vele? Másik gépen működik a billentyű? USB-s billentyűt érzékeli? Ha a foglalat rossz, akkor az usb-s billentyű lesz a megoldás.
2021. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Komplikato ***** válasza:
Van olyan asztali gép, bár ez notebook esetén sokkal sűrűbben előfordúl, hogy közösített PS/2 port van rajta (1db csati az egérnek és billentyűzetnek), van amelyik nem megy, csak hozzá való Y kábellel. Amúgy simán lehet, hogy a port hibás. Vagy tiltva van a Biosban.
2021. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!