Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom letörölni a windows...

Hogy tudom letörölni a windows xp-t a gépről?

Figyelt kérdés

lehet kissé evidens dolgot kérdezek,de én még nem csináltam ilyet,úgyhogy inkább érdeklődöm:)

nos azért szeretném újra "tenni" az asztali számítógépemet,mert (sztem) tele van vírusokkal.

rengetegszer mentem át rajta vírusírtóval,de még mindig rettentő lassú és félő,hogy a vírusoktól,meg amúgy is ráférne már,hogy újra legyen telepítve.

Le tudja nekem vki írni mit csináljak,hogy sikerüljön letörölnöm az xp-t?(az adatok nem érdekesek rajt,mert a laptopon minden megvan).

előre is köszönöm


2010. aug. 18. 18:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
evidens helyett primitívet akartam írni :))
2010. aug. 18. 18:06
 2/19 anonim ***** válasza:

Tessék a telepítés lépésről lépésre:

[link]

2010. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Telepítő cd-t beteszed be bootolod törlöd a partíciókat leformázod teljesen és újra rakod az új és üres partícióra röviden ennyi :) de valaki biztos leírja részletesebben is
2010. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Miért akarod letörölni? Kár vele külön vesződni. Egyszerűen indítsd el a telepítést, válaszd ki ugyanazt a partíciót, amin most is van a Windows. A telepítő úgyis le akarja majd formatálni az adott meghajtót, Te ezt egyszerűen engedélyezed és így meg is van oldva a dolog.
2010. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18:11 vagyok az előttem válaszoló 18:10 es nagyon jó linket adott azon minden lépés rajta van , még nekem is hasznos :)
2010. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És ne aggódj,hogy valamit is elszúrsz. Legelőször én is fosikáztam,hogy jaj mi lesz ha elrontom,de elmondták ,hogy akkor elkezded másodszor is vagy harmadszor ,de előbb utóbb sikerülni fog és a gépen semmit nem tudsz már elrontani ezekkel a próbálkozásokkal.
2010. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,majd hnap megpróbálom ;)
2010. aug. 18. 22:13
 8/19 anonim ***** válasza:

Töltsd le a rendszert és írd ki egy CD-re utána márcsak ezt kell tenned:

[link]


De ha a vírus miatt aggódsz akkor az avastot kell használnod szerintem egy próbát megér.

2010. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nyomogattam a del gombot ,amikor bekapcsoltam a gépet,de semmi....

sztem a billentyűzet vicceskedik a múltkori tea után..:D

2010. aug. 19. 22:00
 10/19 A kérdező kommentje:

egyszerűen nem jön be a BIOS.

hiába nyomogatom a del gombot...nem jön be hanem csak a windows xp...és mér tölt is.mit tehetek?

2010. aug. 27. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!