Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Face/instára való képfeltöltés...

MuSky kérdése:

Face/instára való képfeltöltés minőség optimalizálás?

Figyelt kérdés
dpi, pixel szélesség (1200px szélesség vagy több) kép mérete megabyte-ban, ps-ből való kimentésnéál sima mentés vagy export, jpeg vagy png, stb érdekelne

2021. márc. 17. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Akárhogy állítod, a facebook csoport leméretezi neked és elb....a.
2021. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezzel sajnos tisztában vagyok de a maximumot fontos lenne kihoznom belőlük és változó hol mekkora maximális pixel számot tanácsolnak :/


van ahol 1200px, vagy ahol 2000, 2400, 800-ról is olvastam már

és azt figyeltük meg gyakran törli a facebook a nagy képeket bármiféle hibaüzenet nélkül, nem csak simán összetömöríti és nem értem, hogy miért.


ha tegyük fel egy 3000x4500px, 72dpi, 2.12MB képet töltök fel a facebook 25 perccel később egyszerűen letörli


az 1200x1350pc, 72dpi, 749KB-os kép meg fent maradhat, de az viszont olyan picike, hogy nem lehet rajta pl olvashatóan kicsiben szöveget megmutatni vagy aprócska kép részleteket


erre persze lehetne mondani, hogy az ember ne akarjon kis felbontásban sok részletet megmutatni de ezt nem lehet megmagyaráznni a megrendelőknek...

2021. márc. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!