Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer laptop színváltozás, mit...

Acer laptop színváltozás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Acer VX-15-ösöm van, le volt töltve az acer quick access nevű program. sohse használtam még, de láttam, hogy van benne egy szín-optimalizáló. benyomtam, de nagyon nem tetszett, ezért kinyomtam. nem változott semmi, maradt fosszínű minden, ezért újra be - ki nyomtam. gondoltam akkor majd az uninstall megoldja - nem oldotta.


Újratelepítettem, nincs olyan verzióm, mint amilyenben beállítottam. (- ott volt össz vissz 3 lehetőség - kékfény szűrő, usb töltés és szín-optimalizálás.) visszatöltöttem már több különböző verziót, de egyikben sem találtam ezt a beállítást. (nehézzé teszi még az is a folyamatot, hogy minden másik verzió letöltésénél forceolni kell az uninstallt, különben nem szedi le rendesen vagy egyáltalán nem.)


Tehát most egyetlen gomb megnyomása miatt ülök itt órák óta, és semmit nem tudtam kezdeni a problémával. zseniális. így néz ki az asztal:


[link]


--> viszont a print screen meg normális!!!! ezt hogy???



#szín #Acer #optimalizálás #RMSvc.exe #quick access
2020. júl. 22. 01:53
 1/1 A kérdező kommentje:
(ha valaki rendelkezne hasonló problémával a jövőben: az intel grafikus vezérlőközpontban állítódtak el a színek (valahogy...). ott instant vissza lehet állítani. végre rájöttem! )
2020. júl. 22. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!