Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik vágóprogrammal kéne...

Egy átlagos ember 2.0 kérdése:

Melyik vágóprogrammal kéne kezdenem?

Figyelt kérdés
KB. 1 hónapja kóstoltam bele a vágás rejtelmeibe , de sosem találtam még meg a megfelelo vágóprogramot.

2021. márc. 29. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Davinci Resolve 17
Sony Vegas
Premiere
Egyéb, lent kifejtem
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Davinci vagy Movavi.

A Movavi-val van több éves tapasztalatom, rettentő sokminden van benne alapból, átmenetek, csomó zene, saját "intro maker", különböző effektek stb.. És persze fontos megemlíteni hogy nagyon gyorsan kitapasztalható, könnyen átlátható és gyengébb hardveren is kifejzetten gördülékeny.

Szóval én tennék vele egy próbát.

A Vegas és Premiere Pro-t hagyd későbbre, eleinte csak felcsesznéd magad velük, pláne ha nincs hozzájuk megfelelő vasad. :)

Üdv!

2021. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1#

A vas megvan hozzá! Annyi a probléma hogy jelenleg Davinci 17-et használom és mindig felhergelem magam rajta mert bonyolult. Pontosan egy könnyen átlátható egyszerűbb programot szeretnék!Akkor ki is próbálom!

Köszikee!


Üdv!

2021. ápr. 5. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én Vegast és Premieret használtam huzamosabb ideig.


Sony Vegas jó kezdésnek, nem annyira bonyolult, viszont nem lehet vele komplikáltabb dolgokat csinálni. Premiere Pro egy jóval kifinomultabb program, nekem eleinte nagyon nehéz volt megtanulni/hozzászokni Vegas után, de idővel belejöttem. Sokkal jobb tapasztalatom van ezzel, hiszen összetettebb dolgokat is lehet benne készíteni.


(Megjegyzésként esetleg ránézhetnél After Effectsre is, hogyha érdekelnek/használsz motion graphics elemeket, hiszen ezek Vegasban egyáltalán nem, Premiereben meg csak kezdetlegesen találhatók meg)

2021. ápr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!