Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak olyan ingyenesen...

Vannak olyan ingyenesen letoltheto es ingyenes program, ami online tv adast fel tud venni es le tudja menteni gepre? Ja es ne demo legyen! Idozitett felveteles van?

Figyelt kérdés
Windows 7re

#Online tv felvetel
2021. ápr. 1. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy egy HDMI-RCA átalakítóval rákötöttem a gépet a videómagnóra, a gépen folyamatosan ment a stream, a magnó pedig a megfelelő időkben felvette az adást kazettára.
2021. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Windowsra teljesen ingyenest nem találtam ami használható. Linuxon a recordmydesktop alkalmazás lett a vége.
2021. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok féle ilyen szoftver létezik - Video DowloadHelper, youtube-dl (vagy annak grafikus változata a youtube-dl-gui), ffmpeg, de a médialejátszók (mint például a VLC Media Player), vagy képernyőrögzítők (mint például az OBS Studio) is alkalmasak lehetnek rá - kérdés az, hogy milyen "online tv adas"-ról van szó.
2021. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!