Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne nekem egy kérdésem...

Lenne nekem egy kérdésem amivel hozzátok fordulok. Milyen programmal tudnél modelt készíteni a játékomhoz? Természetesen ha lehet akkor ingyenes legyen :)

Figyelt kérdés
Hallotam már a blenderről és használni is tudom de nem tudom hogy lehet e vele játékot készíteni. Kérem ha tudtok válaszolni megköszönöm;)

2021. ápr. 3. 09:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha csak modellt akarsz a játékhoz csinálni, akkor arra jó a blender. Exportálod a modellt és kész. Ha azt kérdezed, hogy játékot miben lehet, akkor arra én az Unrealt használom, de ez csak akkor ingyenes asszem, ha nem akarsz pénzt keresni a játékkal.
2021. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ary Ádám válasza:
játékot készíteni blenderben is lehet, de nehéz modellkészítésre viszont jó. játék enginnek a Unityt vagy az Unreal Engine ajánlanám.
2021. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a Paint 3D működhet (csak computeren).
2021. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!