Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges ezt megoldan...

Hogyan lehetséges ezt megoldani? (Microsoft 365 Családi verzió verzió)

Figyelt kérdés
Szóval még hónapokkal ezelőtt elhatároztam, hogy kipróbálom a Microsoft 365 nevű programot, csak kipróbálom, persze ingyen, legálisan. Az egyszemélyes verziót nem lehetett, ám a családit igen. Nosza mondom legyen, nézzük mit tud, miért jobb, mint az OpenOffice, LibreOffice, és hasonlók, amik ugyan alapból ingyenesek. Kipróbáltam, és nem tetszett. Ugye, ekkor még az ingyenes időszakban voltam, és még nem deaktiváltam le. Telt az idő, ám se email, se értesítés hogy "haló lejár az ingyenes időszak hamarosan és fizetni kell 30 ezer forintot". Azonban egyszercsak végre eljutok oda, hogy belépjek a fiókomban és látom a csodát: 30k-t szeretne előfizetésként a Microsoft kérni, azért, amit kipróbáltam csak, nem kaptam semmilyen értesítést hogy hamarosan lejár, és persze a bankkártyám is hozzá van kötve. Szóval: Ügyfélszolgálat eddig kuka, bár felfogom venni a kapcsolatot velük újból. A fiókomat amúgy sem használtam sokszor, szóval nem érdekel. Nyilván van nekik egy szerződésük amit elfogadtam amikor előfizettem erre a g/cire, de mindegy. Mit tehetek ilyenkor? Lemondani már nem tudom, és rohadtul nem akarok 30 ezer forintot kiadni valamiért, amit nem használok, csak kipróbáltam.

#előfizetés #Microsoft #Microsoft 365 Családi verzió verzió
2021. ápr. 3. 13:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, végre feldobta az opciót, hogy lemondhatom... Hurrá...
2021. ápr. 3. 13:54
 2/3 anonim ***** válasza:

legközelebb figyelj oda!

Ha azt írják, hogy felrobbantják a házadat, te azt is olvasás nélkül bepipálod, hogy "elfogadom", utána meg "megrendelem"?

2021. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ezért kell Libre Office-t használni.
2021. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!