Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az újonan vásárolt laptopomra...

Az újonan vásárolt laptopomra le van töltve az Office (feltételezhetőleg 365), de ez csak online működik, hogyan tudom offline megnyitni és szerkezteni a dokumentumokat amiket már ott elkezdtem és lementettem?

Figyelt kérdés
Ha megveszem(előfizetem) a Ms 365-öt akkor a gépen lesz egy offline Word is amihez nem kell net? Otthoni wifi van csak, igy nem tudom a laptopon használni a word-öt ha elviszem a gépet magammal, pedig ez volna cél. Segítene valaki? A google-n körbenéztem de nem kaptam egyértelmű választ

2021. ápr. 14. 22:22
1 2
 11/11 CspCsj ***** válasza:
41%

Az ingyenes webes (online) Office az más, mint a telepíthető Office programcsomag.

[link]


Az előfizetős Office 365 a legújabb MS Office programcsomagot telepíti a gépre (jelenleg MS Office 2019-et), de az előfizetés lemondása után olvasási módba vált, így már csak megnyitni tudsz dokumentumokat, szerkeszteni nem.

[link]


Vehetsz 2ezer körül MS Office kulcsot és telepíthetsz offline programcsomagot.

[link]


Vagy vannak ingyenes MS Office alternatívák:

[link]

2021. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!