Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet kérdőív készítése...

Hogy lehet kérdőív készítése közben Google formsban szöveget berakni a végére egy lapon?

Figyelt kérdés

Mintegy köszi, hogy kitöltötted és mindez ne legyen lapoznivaló, hanem az egész csak egy oldal legyen, nem is olyan hosszú az egész...


Van + jel, igen, tudom, és arra az új szekció hozzáadásával új oldalra is rakja azt, ami nem tetszik nekem, mert elijeszthet embereket azzal, hogy túl hosszú, hogy két oldalas, pláne, ha csak egy mondat jönne oda, h köszi, h kitöltötted, ám ez nem kérdés, nem teszt, csak szöveg.


Meg lehet oldani?



2021. ápr. 16. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet, kifejtem, hogy pontosan mit és hogy.
Nem, nem lehet ilyet csinálni, mindenképp két oldal lesz legalább.
Nem tudom.
Más, kifejtem.
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyira nem értek hozzá, mert ez életem első kérdőíve, amelyet én készítettem, h el tudom képzelni, h attól függ a válasz, hogy milyen kérdőív, mert több fajta közül is lehetett választani és én a kvíz félét választottam, asszem, mert kérdőív volt a célom - angolul látom - és ezt tartottam a legközelebbnek ahhoz, amit elképzeltem, ám ott nem kvíz módszerrel, azaz nem pontozással, csak sima kérdőív lenne a célom - ért valaki ehhez?
2021. ápr. 18. 14:28
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont most töltöttem ki amúgy egy tesztet vagy kérdőívet, amelynek végén pont ugyanúgy volt egy köszi, hogy kitöltötted egy-két mondat, mint amilyet én is akartam az enyém végén, de nekem csak új oldalra sikerült és ez zavar.


Lehet, hogy rossz kérdőív fajtát választottam ki ehhez? Azt meg lehet változtatni később?

2021. ápr. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!