Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetnék a levelező...

Mit tehetnék a levelező programmal ?

Figyelt kérdés
Thunderbirdet használok. Eddig upc-s email címem volt, de mivel az megszűnik, így váltottam gmail-re. Viszont most a levelező program létrehoz egy [Gmail] almappát , amin belül létrehoz olyanokat, hogy "összes levél" , "fontos" , "csillagozott" mappákat. Hogyan tudom ezeket eltüntetni ?
2021. máj. 8. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért zavarnak ezek?

Amúgy: használj POP3-at.

2021. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért zavarnak, mert minden megrendelőm kap egy külön mappát és oda egybegyűjtöm a teljes levélváltást. Na most egy beérkezett egyben bekerül az "összes" mappából is, meg ha teszem azt nyomok egy 1-est a levélre, ami pirossal kiemeli a levelet, akkor ezt fontos levélként értelmezi és a "fontos" mappába is beteszi. Viszont minden levelet egybegyűjtök, így egyetlen beérkezett levelet 3-szor tárol el ugyanabban a mappában. Az meg nagyon megbonyolítja az áttekintést. 10 levél helyett 30-at látok a mappában. A POP3-ra nem gondoltam, köszönöm. Az előző email címemnél ez volt beállítva.Ha jól látom az imap-nél a weben is törli a levelet, ha a gépemen törlök valamit, ezt meg nem akarom. Ott csak maradjon meg minden.
2021. máj. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!