Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak is belassul a rendszer...

Másnak is belassul a rendszer Win10 21H1-re frissítés után?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, HDD -t kezdte el nyúzni...

Hibás frissítés jött megint, vissza állítod a rendszert, vagy vársz míg jön javítás.

2021. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eltávolítottam a frissítést.
2021. máj. 23. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
2%

van valakinek még hdd a gépében?


256giga m2 ssd van windowsnak, plusz egy terrás m.2 másik slotban, meg 2x1TB sata3 ssd,


egyebeknek adatoknak van külső vinyó.

2021. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, és olyanok is vannak, akik még Facebookot használnak, vagy Vibert használnak Messenger helyett, még szemüveget használnak kontaktlencse, vagy lézeres szemműtét helyett, vagy Sinopharmmal oltották be Pfizer helyett, Androidot használnak iOS helyett.
2021. máj. 23. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"van valakinek még hdd a gépében?"

Ez jó.:) Igen, miért ne lehetne háttértárnak HDD? Nagyon kajak h. neked csak M.2-es SSD-id vannak a konfigodban.

Nálam 256-os NVME M.2 SSD van rendszernek meg néhány proginak és gammának meg egy 2 Terrás HDD, ami minden másra elég.

Szerintem még ma is ez a legoptimálisabb felállás SOK más egyénnél is rajtam kívül. (egyelőre)

2021. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!