Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ingyenes videó szerkesz...

Melyik ingyenes videó szerkesztő programok a legjobbak 2021-ben?

Figyelt kérdés

Amekyiket könnyen lehet kezelni és sok lehetőség van rajta.

Egy kis filmet szeretnék majd szerkeszteni.


2021. máj. 29. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom pont mi kell neked, de talán a kdenlive elég lesz
2021. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
DaVinci Resolve-ot szoktam ajánlani. Ha nagyon overkill-nek érzed akkor Shotcut, OpenShot vagy az #1 által javasolt program.
2021. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hangefekteket berakni és képre videót bevágni szeretnék rajta (de úgy hogy nem kocka alakú a videó hanem olyan mintha egy mozgó matricát tennék egy képre)

Ja és hogy ne rontsa a kép, videó minőségét😅

2021. máj. 29. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Kövezzetek meg, de az OpenShot, ShotCut, kdenlive mind mlt-re épül, ami maga alapvetően egy kalap szamóca.

Van az Olive helyette, ami ugyan erősen alpha verziós, cserébe lehet használni.

Újrakódolás mindenképp történni fog, de nyilván ha figyelsz mindenhol a megfelelő beállításokra, nem lesz gond.

2021. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
OpenShot
2021. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"könnyen lehet kezelni és sok lehetőség van"


Ez két ellentétes szempont. Minél egyszerűbb egy program kezelése, annál kevesebb lehetőséget kínál, hiszen így tud csak egyszerű maradni. Minél több lehetőség van egy szerkesztő programban, annál bonyolultabbá válik, hiszen a sok funkció között ki kell igazodni, ki kell tudni választani, amit épp használni akarsz.


Na meg a legtöbb funkció nem olyan, hogy megnyomsz egy gombot és "videó beillsztése matricaként" (én mondjuk nem is értem, itt mire gondolsz), kész is, hanem a program általános célokra használt funkciói közül ki kell választanod, hogyan tudod elérni azt, amit szeretnél. Ehhez meg kell ismerni valamennyire minden programot.

2021. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!