Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ÁNYK nyomtatványkitöltő...

ÁNYK nyomtatványkitöltő programot hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Telepítettem a programot, viszont nem tudom hogyan és honnan kell letölteni a hozzá tartozó nyomtatványokat, amit épp használni szeretnék. A letölthető programok további lehetőségek pont alatti létező összes lehetőséget megpróbáltam telepíteni, de nem indul el, vagy nem tudja megnyitni a fájlt. Bocs, ha hülyén fogalmazok, de nagyon nem vagyok szakértő a témában, és nagyon megköszönném ha valaki felvilágosítana, hogy az ÁNYK letöltése után mi következik és hogyan.

2021. máj. 31. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyomtatványokat is külön telepítened kell, amihez persze ki kell derítened a nyomtatvány nevét. Hirtelen nem emlékszem hogy azok (is) .jar fájlok-e, de ugyanúgy futtathatóak vagy társíthatóak a java keretrendszerrel. Telepítés után az ÁNYK-ban ha új nyomtatványt indítasz, már ott lesz a lehetőségek között. Nem tudom milyen nyomtatványt akarsz, de pl sok nyomtatvanynak minden évben masik fájlt kell telepíteni (pl az SZJA idén talán SZJA20, vagy valami 20, tavaly 19 volt stb, attól függően hogy melyik évre vonatkozik)
2021. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet külön is, de benne is van egy menü, ahol telepíthetsz és frissíthetsz.


[link]

2021. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 21T1041-es nyomtatványt szeretném telepíteni. Mindegyiket letöltöttem már a megadott lehetőségek közül, de egyszerűen nem indul el és az ÁNYK-n belül sem adja be a nyomtatványt. Nem értem...
2021. máj. 31. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy újra kell indítani egyébként a programot, ha jól tudom, akkor telepít.
2021. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A link alapján, amit küldtél, meg tudtam csinálni. Szuper vagy, köszönöm szépen a segítséget! 😘🙂
2021. máj. 31. 14:19
 6/6 anonim válasza:
2-es válaszoló megmentettél egy agyvérzéstől... Köszönöm
2021. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!