Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV nyomtatványkitöltő program...

NAV nyomtatványkitöltő programot (AbevJava) miért nem tudom telepíteni sem a nyomtatványokat frissíteni? (LENT)

Figyelt kérdés

Már egy ideje semmit nem hagy frissíteni így letöröltem és most feltenném újra, de lehetetlen.


[link]

[link]


Először amikor választani kell mappát nem hagyja módosítani hogy hova akarom, mindenképpen a Program Files-ba akarja.

Amikor rámegyek, hogy akkor oda helyezze, pedig kiírja, hogy nincs jogosultságom.


Rendszergazdai fiókkal vagyok belépve. Csak egy fiók van amúgy is a gépemen.


Inkább a programmal lehet baj, figyelembe véve hogy a nyomtatványokat sem lehetett frissíteni.



Légyszi segítsetek!

Mit lehet vele csinálni?



A NAV segédleteit már megnéztem, de az ott leírt problémák között nem szerepel az én esetem.


A Java is friss a gépen, direkt frissítettem és a gépet is újraindítottam azóta, tehát annak jónak kell lennie.



Köszönöm!



2017. szept. 24. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Töröld a java frissítést, az ányk nem oké vele.
2017. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!