Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szeretném letölteni az Általán...

Szeretném letölteni az Általános Nyomtatványkitöltő Programot a nav.hu-ról, de az van kiírva, hogy a java elavult és frissíteni kéne az operációs rendszert, hogy le lehessen tölteni a java legújabb verzióját. Hogyan tölthetném le a javát?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom frissíteni az operációs rendszert windows 7-re mert csak 1 GB RAM-os a gép, a merevlemez 160 GB.
2015. ápr. 24. 18:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ÁNYK programot már próbáltam letölteni, de nem tudtam mert csak folyton újra betöltötte az oldalt, a programot meg nem kezdte el tölteni.
2015. ápr. 24. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd át alaposan, lépésről-lépésre. Van benne egy rész, ahova katt (ha alaposan olvasod rátalálsz), akkor a program leellenőrzi, hogy a te géped egyáltalán alkalmas-e, hogy a Jávát fogadni tudja. Ha igen, akkor el is kezdi rátelepíteni, és majd utána kezdheted az ÁNYK-Abev Jávát.

2015. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most látom, mit is írtál: ÁNYK már nincs, azért nem tölti le. Csak ÁNYK-AbevJáva van, de először a Jáva kell, ahogyan az előbb is írtam.
2015. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!