Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Áramszünettől (nem szabályos...

Áramszünettől (nem szabályos kikapcsolástól) lehetett baja a Windows 10 OS-nek és a letöltött (akár több 10 GB-os) filmjeimnek, ha semmi rendellenességet nem tapasztaltam azóta, kivéve az alábbi dolgokat (ld. alább)?

Figyelt kérdés

A Windows Biztonság ikon a tálcán nem jelent meg betöltéskor, miután babráltam egy kicsit vele, már megjelenik, de nem abban a sorrendben vannak most meg az ikonok, ahogy az eredetileg (az áramszünet előtt) voltak.

Továbbá fájl megnyitáskor kiírja a fájlok kiterjesztéseit is, emlékeim szerint eddig azokat nem írta ki.

Az a legnagyobb baj(om), hogy OCD-s (kényszerbeteg (is)) vagyok, és az ilyen dolgok nagyon be tudnak "betegíteni" úgymond (nagyon elő tudják hozni a kényszeres tüneteket), ezért kérdezem ezt meg itt megint. :-(

Ha jönnek (remélhetőleg) megnyugtató válaszok, akkor talán már jobb lesz. :-)

Ja és azóta már van szünetmentes tápegységem természetesen, ami eddig is volt, csak az előző elromlott. :-(



#hiba #áramszünet #Windows 10 #szabálytalan leállás
2021. jún. 1. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elindult, akkor nem lett tőle baja. :)
2021. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elindul, csak ezek a dolgok vannak, amiket írtam... A telepített programokat kifelejtettem, hogy azoknak lett e valami baja, de azokat mindet újra tudom telepíteni, ha esetleg lett (eddig egyiknél sem tapasztaltam problémát), szóval az annyira nem gond.

Köszönöm a választ, ment a zöld pipa! :-)

2021. jún. 1. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Te kérdezted már korábban is, hogy windows plusz merevlemeznek lehet e baja? Ez már a 3. kérdés erről.
2021. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tálcán ikonokat lehet huzogatni, ha nem jó a sorrend. És az áramszünet ilyet nyilván nem tud okozni.
2021. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Olvasd el figyelmesen a kérdés alatti leírást, és választ kapsz a kérdésedre...


#4: Köszönöm, ment neked is a zöld pipa!

2021. jún. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!