Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok Feliratozó programot...

Poirot15 kérdése:

Tudnátok Feliratozó programot (sorozat/film) ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy használható, minőségi feliratszerkesztő programot keresnék sorozatoz. Én szeretném a szövegeket bevinni.


Szeretném, ha arra is képes lenne, mint például ha éneklik a főcímdalt, akkor a feliratnak az adott része villanjon fel, maradjon úgy, ameddig nem jön a következő "szakasz" (mellékeltem egy részletet egy olyan sorozatból, ahol így van).

És szeretném még azt is, hogy a feliratok egyedi módon is megjelenhessenek (mint itt ebben a részletben is, hol megnyúlva, hol egy picit pörögve jelenik meg. Olyasmire gondolok, mint 00:02-től 00:04-ig („You give me love”) aztán 00:04-től 00:07-ig („You give me light”), tehát a felirat ne csak megjelenjen és kész, hanem „animálva” tűnjön fel.

Vagy ezek videoszerkesztgetéssel valósíthatók csak meg? :/



Az időzítés ne legyen benne nagyon bonyolult. Tudom, hogy elég lenne egy sima, már létező srt-t, ami be van időzítve, lefordítani, de sajnos olyan nincs (mármint ahhoz, amit feliratozni szeretnék). :/


Tudnátok a feltételeknek megfelelőt ajánlani?



2021. júl. 1. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:

A referenciát, amit fentebb említettem lefelejtettem.


Ez lenne az:

[link]

2021. júl. 1. 21:36
 2/5 redghost ***** válasza:

[link]


Talán itt megleled amit keresel.YouTube-on keress rá mindegyikre hogy milyen featureokat tud. +2 Kérdés : Fan subber vagy? Melyik anime openingje van a driveodban amit megosztottál?

2021. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aegisub
2021. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@redghost


Ezt a programot nem ismerem, pedig az ő egyik programjukkal (Filmora-ban) vágtam ki a jelenetet. :D


Azt viszont nem tudtam, hogy van ilyenjük is. :O

Minsenképp megnézem. :)



Nem, nem vagyok az. Ezt csak magamnak csinálnám. :)

2021. júl. 2. 09:29
 5/5 A kérdező kommentje:

@3. válaszoló! :)


Köszönöm. Megnézem mindenképpen ezt is. Névről ismerős. :)


Köszönöm.

2021. júl. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!