Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szoktatok jegyzetelni?

Hogyan szoktatok jegyzetelni?

Figyelt kérdés
Amikor eszetekbe jut valami érdekes, hasznosnak tűnő dolog. Hová írjátok fel, pl jegyzettömb. Vagy esetleg papírra? Létezik erre program, vagy webszájt?

2021. júl. 8. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Én nem szoktam jegyzetelni. Olyan okos vagyok, hogy mindent megjegyzek.

Bocsi, mi is volt a kérdés?

2021. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én össze vissza ami a kezembe kerül arra jegyzetelek, de tervezek egy füzetet venni ilyen célra.
2021. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

txt-be mentem (akár többe), amit időnként backupolok (feltöltöm ide-oda)

mobilon pedig felírom az ottani jegyzettömbe, aztán ha gépközelben vagyok beírom a txt-be, ha kell

notepad++ megjegyzi az utoljára megnyitott fájlokat, megnyitom és minden kéznél van


lehetne akár egy google docs vagy onenote, de nem állnak kézre + a formázásra nincs szükségem

2021. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Lehet paranoia, de nagyon bizalmasan dolgokat nem merek a telefonba jegyzetelni, papírra írom fel.
2021. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Katoonene ***** válasza:
76%

Kicsit ódivatú lesz, de nappal, munka közben nem találtam gyorsabb megoldást, mint a6-os spirál füzetbe feljegyezni az információt, hogy ne kelljen fejben tartanom túl sok mindent, mert szó szerint terheli azt a kis agyamat..


Magánélet ( bevásárlás, valaminek utánajárni, elintézni, felhívni xy házfelújításnál intézkedni) munka (több témakör fut párhuzamosan, sok a kérdés, át kell gondolni, megírandó e-mailek) maszek (függő dolgokkal kapcsolatos gondolatok).


Némely napomról az Oscar c. film jut eszembe, ahol mindenkinek minden fontos, elintézni, előre gondolkodni nem képes.


Ha van időm, leülök, és beírom a drive dokumentumokba, ami szinkronba van az eszközeimmel. Nálam úgy alakult, hogy 5-15 teendő cserélődik folyamatosan, felével se haladnék, ha nem így csinálnám, mert elfelejtődne a kevésbé sürgős, de fontos dolgok.

2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a jegyzetelés sokszor rajzolást (geometriai ábrákat) jelent, nemcsak szöveges karaktereket, így jellemzően füzet papír ceruza (radír), jegyzetfüzet, mert buszon és sok helyen nincs más alternatíva..
2021. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Emberek! A zöld gomb a hasznos jele! :)
2021. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Telóra dobtam külön hangjegyzet appot. Rémálom, míg meg nem szokod a rendszeres feldolgozását (nekem Notion a háttér, rendszerint pc, nagy felbontás). Amikor megszokod, nyilvánvaló lesz, hogy ennél legfeljebb egy személyi titkár lenne jobb.
2021. júl. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Megfogom a ceruzát mint egy csavarhúzót és beledöföm a jegyzetfüzetbe...
2021. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyors jegyzetelés kis cetlikre, de ha fontos és később is kell, akkor google docs, mert az telón elérem meg asztali gépen is, igaz nem olyan jó, mint egy app direkt erre, de így csak 1-2 ikon elég.

Cégben a kis cetlik gyakran más kidobásra szánt lapok üres részeiből készülnek papírvágóval (kis újrahasznosítás keretében).

2021. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!