Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működnek ezek a...

Miért nem működnek ezek a Wine-al letöltött programok?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Nox Playert meg a Battle.net -et (a Blizzard-os játékok launcherét).

A Nox Playert amikor megnyitom, megjelenik a betöltőképernyő, amikor viszont végigér a betöltést jelző vonal, 1002-es hibakódot (kompatibilitási hibát) ír ki, ha a Quick Repair lehetőségre rámegyek, újraindul, de ismét ugyanoda jut.

A Battle.net telepítője is sikeresen lefut, a Blizzard fiókba is sikerül bejelentkezni, utána viszont azt írja, nem található játék, teljesen üresen jelenik meg a launcher.


Ezeket a problémákat lehet valahogy orvosolni, vagy ez a két program eleve nem kompatibilis a Linuxal (Linux Mint 20.2 Xfce)?



2021. júl. 16. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nox Player helyett ott az Anbox vagy a Genymotion.

A Battle.net-et próbáld meg ez alapján: [link]


De lehet, hogy nem fog menni.

2021. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az ilyen launchereket mindig Lutrisban telepítem. Ahhoz van csinálva rendes istall script és nem szokott baj lenni a futtatással.


A helyedben elgondolkodnék valami frissebb kernel telepítésén is, mert pl a GoG kliensnek kelleni fog. A Liquorix például jó és gyorsabb is.

2021. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Lutrisal megpróbáltam telepíteni a Battle.net-et, sikeresen végigmegy a telepítője, el is indul, de ha ezt az ablakot: [link] bezárom, akkor elvész az egész, vagyis nem települ fel a gépre.
2021. júl. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!