Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az újabb Windows verziókba...

Az újabb Windows verziókba miért nem teszik bele a régiek kinézeteit-témáit hogy könnyebben adják az emberek a váltásra a fejüket?

Figyelt kérdés
Minden új windowsnál megkell szokni az embereknek az új kinézetet. És szerintem ez az egyik legnagyobb ok amiért nem váltanak a felhasználók. Pl nálam is közrejátszott. Pl ma is olvasom hogy nagyon sokan még Windows XP-t vagy 7-et használnak és ez nagy kockázatokkal jár. Ha pl be lehetne állítani hogy úgy nézzen ki a Windows 10 mint az XP vagy a Win7 akkor szerintem sokkal könnyebben váltanának az emberek. Az XP-nél még úgy emlékszem be lehetett állítani hogy úgy nézzen ki mint a 2000 vagy a 95. Később miért tűnt el ez a lehetőség?

2021. júl. 17. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

karbantartani nehéz

és ha benne van sose fognak váltani az emberek az új kinézetre

ha segítség kell, szívás megoldani, mert X féle külsőre kell elmagyaráznod mit keressen, mire nyomjon


nem ez a legnagyobb probléma a váltásnál, hogy máshogy nézz ki

2021. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak ez lenne az oka, ami miatt nem váltottak volna, akkor elárulom, ez már régen megoldott "probléma".

Windows XP SkinPack for Windows 10 and 7/8 [link]

XP Skin Pack [link]

Windows 7 Skin Pack [link]

Get Windows 7 theme for Windows 10 [link]

2021. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mobilok (android) kinézete és menürenszere is folyton változik, még sűrűbben is. De ott nem 'divat' erre panaszkodni..
2021. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

" És szerintem ez az egyik legnagyobb ok amiért nem váltanak a felhasználók. "


Nálam ez a "legkisebb" ok.

2021. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet lenne hogy lehessen használni a korábbi Windows verziók támáit. Nekem pl. a Windows 7-es Aero téma sokkal jobban tetszik mint a Windows 10.
2021. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is. Már rég gondoltam arra, hogy képes lenne alapból futtatni a windowsos programokon kívül az Ms-Dos, Mac os, Linux, Android, IBM féle programokat
ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!